SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Tennstop 8203273
nr 820 3273
Tennstop
+ skålfat, 1800-tal, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 april 2013
kl 19:20:29
100 kr
Tennstop
nr 820 3273
Tennstop
+ skålfat, 1800-tal, skador
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 150 kr |
måndag 15 april 2013 |